İNFOMED CF100

CF100: kaskad filtrasyon monitörü

CF100, sadece plazma giriş ve çıkış tüplerinden bağlandığı herhangi bir birincil plazma ayırıcısından (santrifüjleme veya filtrasyon cihazları) alınan plazma üzerinde kademeli filtreleme gerçekleştirir.

CF100, güvenlikle ilgili tüm kriterlerin karşılandığından emin olmak için tek kullanımlık setin işlemden önce otomatik olarak hazırlanmasını sağlar ve daha sonra gerektiğinde yıkama ile otomatik durulama sağlamak için kaskad filtreyi izler. Bu durulama, filtrenin belirli maddeleri en uygun koşullarda çıkarma yeteneğini korumak için zorunludur.

Teknik özellikler

Operasyonlar :
Autopriming
Yıkama ile otomatik durulama
Plazma hattına ve kan dönüş hattına Luer-lock bağlantısı
Torba boş / dolu göstergeleri
Filtre tutucusu
Bilgisayara RS232 bağlantısı
Ölçek aralığı: 0-6 kg
Boyutları: 35/50/125 cm
Ağırlık: 28 kg
Maksimum filtrasyon akışı: 4 l / s
Entegre ısıtıcı (isteğe bağlı)

-CF100, BASİT BORU SETİNİN KONTRASYONUNDA TEDAVİLERLE ELDE EDİLEN TEMİZLİK İLE İLGİLİ GÜVENİLİRLİK SUNAR.


-CF100, HERHANGİ BİR PLAZMA SEPARATÖRÜNÜN ARASINDA VE PLAZMA DEĞİŞİMİNİN KENDİ PLAZMA’NIN YERİNE DEĞİŞEN AKIŞKANLARIN YANITMA SIVILARININ ETKİSİNİN ÖNLENMESİ İLE KULLANILABİLİR

Infomed, CRRT ve plazma terapileri için hem makineler hem de boru setleri, filtreler ve sorbentler gibi ilişkili tek kullanımlık cihazlar dahil olmak üzere eksiksiz bir cihaz serisi üretir.

Her bir tek kullanımlık ve makine seti tek bir cihaz olarak birlikte onaylanmıştır, böylece kalite, güvenlik ve performanslarla ilgili tüm ürünler için tam bir garanti sunar.