Fiab – Euro Defi Pads: Her Markaya Uyumlu Defibrilasyon Pedi

Defibrilasyon için tek kullanımlık patchler, senkronize kardiyoversiyon , harici kalp simülasyon ve EKG izleme hepsi bir arada.

Kolay kullanımı ile acil durumlarda ve seçmeli kullanımlar için basit olması yanında, özel ve en uygun klinik performansları için kullanılır.

Yüksek kaliteli jel ile mükemmel yapışma ve kendi özel şekli sayesinde, hastanın cildine mükemmel uyum sağlar, spick ve düşük empedans değerleri verebilir, kalp pili olarak kullanılabilir.

Günümüzde piyasada mevcut olan , ana defibrilatörler markalarının cihazlarına (herhangi bir adaptör olmadan) doğru uzunlukta ve güvenli bir şekilde doğrudan bağlantı sağlar.

Non-invasive pacing ve Hands Free defibrilasyon için kullanılan patchler, özellikle acil durumlardaki anti-bradikardik pacing ve sık fibrilasyon olgularının klinik uygulamalarında, ICD implantasyonu sırasında kullanılan ürünlerdir.

Riskli anjiyoplasti gibi vakalarda geçici pacemaker kateteri yerleştirilmeden hastaya uygulanması durumunda gerektiğinde pace ve defibrilasyon için de kullanılabilmesi güvenli bir işlem için yardımcı olur.

Ürün Özellikleri:

  • Geniş Yüzek Alanı.
  • Uzun süre cilde yapışabilen Yapışkan Yüzey.
  • Her türlü hastada kullanılabilcek Yetişkin ve Pediatrik seçeneği.
  • X-Ray altında gözükmeyen C-Thru patch.
  • Kliniklerdeki her türlü cihaza uygun ürün yelpazesi.

Tek kullanımlık çok fonksiyonlu elektrotlardan oluşan eksiksiz bir ürün serisi;
defibrilasyon, senkronize kardiyoversiyon,
harici kardiyak stimülasyon ve EKG izleme.
Kullanımı kolaydır, hem basit hem de spesifik ve optimal klinik performanslara izin verir.
acil durumlarda ve seçmeli kullanım için uygundur.

Katı jelin yüksek kalitesi, mükemmel yapışkanlığı ve özel şekli sayesinde hastanın cildine mükemmel bir şekilde yapışır ve akımın pedin tüm iletken yüzeyinde homojen ve düzgün bir dağılımını sağlarlar.
Düşük empedans değerleri düşük bir sitolasyon eşiği verir ve hasta için minimum sorunla çok etkili bir transkutanöz noninvazif pacing yapılmasına izin verir
Doğru uzunlukta kabloya ve güvenlik antishock konnektörüne sahip modeller, günümüzde piyasada bulunan ana defibrilatör markalarının cihazlarına herhangi bir adaptör olmadan doğrudan bağlantıya izin verir.

Monofazik ve iki fazlı defibrilatörlerle uyumlu (manuel, yarı otomatik ve otomatik) tüm cihazlar için uyumlu external pace pedlerimiz vardır.

Bulundurma Zorunluluğu Bulunan Bazı Yerler…

Aile Sağlığı Merkezleri, Sağlık Ocakları, Hasta Nakil Ambulansları, Tüm amatör ve profesyonel spor kulüpleri, Spor Salonları, OkullarAlışveriş merkezleri, Havaalanları ve uçaklar, Oteller, Devlet daireleri, Stadyumlar, Golf Sahaları, İbadethaneler, Plajlar, havuzlar, Restoranlar, Tren, otobüs ve metro istasyonları, Kırsal kesim ve köyler, Polis ve İtfaiye araçları, Apartman siteleri, Kurtarma hizmetleri…

DEFİBRİLATÖR PEDİ : NİHON KOHDEN , PHİLİPS , MİNDRAY, ZOLL , MEDTRONİC PHYSİOCONTROL , BEXEN , CARDİOLİNE , AGİLENT TECHNOLOGİES , LAERDAL MADİCAL , SCHİLLER , ESAOTE , WELCH ALLYN , ARTEMA İNNOMED , DRAGER , LİFE POİNT, YETİŞKİN PEDİATRİK…