Glycosorb ® -ABO’nun Avantajları

Özel. Glycosorb ® -ABO’nun mutlak avantajı, diğer antikorları veya kan proteinlerini daha büyük ölçüde etkilememesidir; bu, piyasada bu türden klinik olarak kanıtlanmış tek ürün olduğu anlamına gelir.

Hasta yararı. Glycosorb ® -ABO’nun yardımıyla kan grubu bariyerini aşarsınız, bunun sonucunda daha fazla hasta nakil alabilir ve bekleme süreleri kısalır. Bir nakil, daha yüksek bir yaşam beklentisi verir ve hastanın yaşam kalitesini iyileştirir.

Ulusal fayda. Bir hastaya diyalize devam etmek yerine bir nakil vermek, sağlık bakımı için önemli maliyet tasarrufu sağlar. Avrupa ve ABD’de neredeyse bir milyon hastaya ulaşan ve bu artan diyaliz popülasyonu ile daha fazla nakil için büyük bir ihtiyaç var. Diğer organları nakletme olasılığı da artıyor.

Lojistik. Glycosorb ® -ABO kullanımı ayrıca donörler ve alıcılar arasında organların daha iyi eşleşmesini sağlar. Sonuç olarak daha fazla hasta nakil alabilir ve birçok hasta için bekleme süresi kısalabilir. Sonuç olarak, ikili değişim, bunun yerine HLA uyumlu olmayan (duyarlı hale getirilmiş) hastaları eşleştirmeye daha fazla odaklanabilir.