PIPAC – BASINÇLI İNTRAPERİTONEAL AEROSOL KEMOTERAPİ

MCR-4 TOPOL®
Tek kullanımlık, minimal invaziv ikinci nesil cerrahi atomizer, basınçlı intraperitoneal ve intratorasik kemoterapinin en zorlu klinik alanları için özel olarak geliştirilmiştir.

İkinci nesil MİKRO-ATOMİZÖRLERİN ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ
Kendilerinden öncekilerle karşılaştırıldığında, ikinci nesil cerrahi mikro atomizörler şu özelliklerle karakterize edilir.

Yüksek güvenlikli yapı ve tasarım:
çapı 8 mm’ye düşürüldü,
geçiş elemanlarını engellemeden düzgün şekil,
ergonomik ve güvenli tutuş,
aerosol kalıntısı tahliye hortumunun varlığı.

Yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık:
entegre partikül filtresi,
kompozit ve homojen mekanizma,

Değiştirilmiş sprey parametreleri:
daha geniş basınç seviyeleri aralığı,
artan püskürtme açısı,
artan parçacık boyutu ve ağırlığı,
daha yüksek damlacık hızı,
geliştirilmiş damlacık etkisi,
artan sprey stabilitesi,
daha hızlı dozaj

ARTIRILMIŞ GÜVENLİK VE TASARIM GÜVENLİĞİ
Pürüzsüz bir gövde yüzeyine sahip ve engelleyici yapısal elemanlar olmadan 8 mm çapında korozyona dayanıklı çelik kompozitin üretimi için benzersiz patentli teknoloji, minimal invaziv cerrahinin alan açısından zorlu ortamında en güvenli ve en hijyenik uyumluluğu garanti eder. MCR-4 TOPOL® mikro atomizerin pürüzsüz gövdesi, trokardan güvenli ve rahat geçiş sağlar. Pürüzsüz yüzeyin avantajı, her steril pakette bulunan tek kullanımlık aerosol kalıntı tahliye hortumunun takılmasına izin vermesidir. Drenaj borusu, 22 mm çapında bir filtre girişine sahip kanserojen aerosollerin tüm cerrahi aspiratörleri ile uyumludur. MCR-4 TOPOL® mikro atomizer, en rahat, ergonomik ve güvenli tutuş için bir elemanla donatılmıştır.
PATENT: A61M5/307 Minimal invaziv cerrahi nozul, özellikle invaziv cerrahi için;
KAYIT NUMARASI: 34539

ARTAN GÜVENİLİRLİK VE DAYANIKLILIK
0.1 mm veya daha fazla partikül yakalama kapasitesine sahip entegre bir güvenlik partikül filtresinin varlığı. Birinci nesil ile karşılaştırıldığında, bu önlem, nozul ağzının kazara bir partikül tarafından tıkanmasıyla bağlantılı cihaz arızası risklerini azaltır. Mikro atomizörün iç sistemi, yalnızca yüksek kaliteli, korozyona dayanıklı elemanlardan yapılmıştır. MCR-4 TOPOL®, mutlak bütünlüğü ile karakterize edilir. Aktivitesi için pim, göbek, yay, lastik contalar veya çeşitli yapıştırılmış diş sistemleri gibi hareketli parçalara gerek yoktur. “Bu unsurların olmaması, MCR-4 TOPOL® mikro atomizer spreyinin kesin olarak tanımlanmış özelliklerinin başarılı tasarımı için temel bir ön koşuldur.”

MODİFİYE SPREY VERİMLİLİĞİ
MCR-4 TOPOL® mikro atomizer sprey tasarımı, püskürtme memelerinin parametrelerinin belirlenmesi için makine mühendisliğinin genişletilmiş gereksinimlerine dayanmaktadır. Özellikle, akışkanlar mekaniği alanında.
ÇALIŞMA BASINÇ ARALIĞI
İkinci nesil mikro atomizörler, 100-330 psi basınç aralığında verimli çalışmayı sağlar.
İki doz dağıtıcı kullanarak dört farklı pozisyondan dört adede kadar mikro atomizör kullanarak uygulama, mevcut arıtma teknikleri alanında yeni bir zorluk haline geliyor…
PÜSKÜRTME AÇISI
MCR-4 TOPOL® mikro atomizer, ayırt edici bir sprey konisi ile 80 dereceye kadar bir açıyla sitostatik bir maddenin uygulanmasını sağlar. Daha yüksek yüzey ve derin difüzyon etkisi açısından daha büyük bir desen alanı gereklidir.