ETİLEN OKSİT KULLANICI KORUYUCU EKİPMANLARI

121223_1000

Draeger X-plore 6300 Tam Yüz Maske

  • Maske gövdesi, dayanıklı ve cilde dost EPDM’den üretilmiştir ve her yüz tipi için güvenli ve konforlu bir sızdırmazlık sağlayan iki kat yüz contası ve üç kat sızdırmazlık kenarına sahiptir.
  • Beş noktalı konforlu kafa kayışı sadece maskenin kolay ve hızlı bir şekilde takılmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda genişliği sayesinde kullanıcının kafasının üzerinde baskı noktaları oluşmasını da engeller.
  • 180° geniş açılı çizilmeye dayanıklı ve bozulmasız PMMA pleksiglas vizör, mükemmel panoramik görünümle birlikte geniş bir görüş alanı sağlar.
  • Lojistik ve depolama işlemlerini basitleştiren tek bir boy herkes için kullanılabilir. İçte yer alan barkod, maske envanteriyle ilgili kayıt ve bakım işlemlerini kolaylaştırır.
  • Ayrı dahili maskeli etkin ventilasyon sistemi, camın buğulanmasını önler iyi bir görüş imkanı sağlar
  • Dräger X-plore® 6300 tam yüz maskesi, EN 148-1’e uygun olarak bir Rd40 bağlantısıyla donatılmıştır ve kapsamlı Dräger X-plore® Rd40 serisindeki filtrelerle birlikte kullanılabilir.
Koruyucu Kit
Yüksek konsantrasyon inorganik kimyasallara ve biyolojik tehlikelere karşı koruma sağlar. Birçok inorganik kimyasallara karşı koruma sağlar.2 bar basınca kadar dayanıklıdır.100% partikül izolasyonludur. Biyolojik koruma EN 14126 standartlarını en üst sınıfta karşılar. Radyoaktif partiküllere karşı koruma sağlar ve hafiftir. Kullanıcının üzerine tam oturan ve çalışırken hareket kolaylığı sağlayan tasarımı ayrıca dekontaminasyon işlemi sırasında kullanılan kimyasallara karşı yüksek direnç sağlar.“Ex-zone” adı verilen ortamlarda kullanıma uygundur. Yapısında halojen bileşikler içermediğinden imha etmesi hem kolay hem ekonomiktir.

mini-turuncu-buton Uzunluk, kalınlık, ölçü ve astar seçeneklerinde geniş bir yelpazeye sahip olan koruyucu eldiven nitril eldiven kimyasal dayanıklılığın vazgeçilmez olduğu kuru ve ıslak ortamlarda en iyi sonucu almak üzere tasarlandı. Tamamen yeniden kullanılabilmesi, aşınmaya eşsiz dayanıklılığı ile kullanıcısına harika konfor sağlar.
mini-turuncu-buton Fazla miktarda kimyasallara maruz kalınan birçok durumda koruyucu nitril eldivenleri güvenli çalışma için ideal seçimi oluştururlar.
mini-turuncu-buton Eldivenin astarsız modeli dış kirlere hassas olan üretim alanlarında ideal kullanım sunması için iç pamuk dolgusuz olarak üretilmiştir.
mini-turuncu-buton Ters eşkenar dörtgen şeklindeki dış yüzey kavrama kabiliyetini daha da arttırır.
mini-turuncu-buton Koruyucu eldiven standart olandan daha uzun olup (38 cm) korumayı bilekten de öteye, dirseğe kadar götürür.