KULLANIM AMACI

DiLumen ™ Endolumenal Girişimsel Platform endoskop içindir. DiLumen ikili balon aksesuarı, 12,5-14,3 mm’lik bir distal uç dış çapına sahip herhangi bir standart endoskopla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Cihaz, optik görselleştirme, tanı, doku manipülasyonu ve endoskopik tedaviye yardımcı olurken kalın bağırsakta gezinme sırasında bir endoskopun tam konumlandırılmasını sağlamak için endikedir. 

KOMPLİKASYONLAR

DiLumen ™ kullanımından kaynaklanabilecek olası komplikasyonlar, standart endoskopi ve diğer benzer prosedürlerle ilgili olanları içerir. Olası komplikasyonlar arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, delinme, kanama, enfeksiyon veya bağırsak tıkanması yer alır.

KONTRENDİKASYONLAR

Kontrendikasyonlar arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir endoskopik prosedüre, bir üst tüp kullanımına veya bir over tüp ile birlikte gerçekleştirilen herhangi bir endoskopik prosedüre özgü olanlar bulunur; radyasyon hasarı, tümör veya enflamatuar durumla ilişkili ancak bunlarla sınırlı olmayan kolonik daralma; açılı sigmoid kolon; son cerrahi değişiklik ve / veya anastomozlar veya rektal rekonstrüksiyon; inatçı hasta rahatsızlığı; veya sigmoid kolonu düzeltememe.

Leave a Comment